''Бетонные'' планы Коломойского в Украине

Після президентських виборів олігарх Ігор Коломойський збирається купити компанію «ХайдельбергЦемент», після чого створити штучний дефіцит цементу в Україні.

  

Про це на своїй сторінці в Facebook написав експерт в сфері енергетики Дмитро Марунич.

 

«Ігор Мазепа купує для свого давнього партнера і клієнта Ігоря Коломойського компанію« ХайдельбергЦемент ». Акції купуються інвесткомпанією Мазепи Concorde Capital на кіпрську компанію Overin Limited, створену в 2016 році. Дочка світового гіганта HeidelbergCement AG володіє в Україні трьома цементними заводами - Криворізький, Каменський і Амвросіївський», - написав експерт. За його словами, покупка може здатися нелогічною, оскільки Коломойський ніколи не замислювався про таку сфері бізнесу.

 

Однак, щоб зрозуміти причину, потрібно згадати обіцянку кандидата в президенти Володимира Зеленського, що він планує побудувати в Україні мережу бетонних доріг, а також скасувати формулу «Роттердам плюс».

 

Саме формула «Роттердам плюс» заважає олігархові отримувати дешеву електрику, але тепер також зрозуміло заяву і про бетонних дорогах. Цемент для виробництва бетону буде проводитися на підприємствах олігарха, а велика частка замовлень на будівництво трас буде у Олександра Шевченко, - у автодорожньої компанії ПБС.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО