Чому Зеленському заборонили виступати перед людьми

Дебати – передбачені законом, однак немає відповідальності за відмову від них. Звісно, Володимир Зеленський на дебати не прийде, адже це може відібрати великий шматок його виборців.

 

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив журналіст Юрій Луканов.

 

«Дебатів не буде, можете не сумніватись. Оскільки, команда Зеленського заборонила йому виступати імпровізовано і самостійно за участі журналістів. Його інтерв’ю відбуваються лише в записі, які потім редагують. Але, якщо це приносить успіх, то відповідно для чого їм проводити дебати?», – сказав Луканов.

 

Він наголосив, що проведення дебатів передбачено законом, але ніяк не карається, якщо хтось не прийшов.

 

«Я розумію, що дебати передбачені в законі, але закон не передбачає відповідальності за те, що хтось на них не з’явиться. Звісна річ, що Зеленський на дебати не прийде, бо якби він прийшов, думаю, це б відібрало великий шматок його виборців», – наголосив він.

 

Він наголосив: усі вже чули «потік свідомості» Зеленського під час його спілкування з експертами. 

 

«Всі бачили, що людина просто не вміє розмовляти і не розуміє про що йдеться. Зокрема це в Youtube, коли приходили якісь експерти і Зеленський спілкувався з ними на тему економіки, то це просто був потік свідомості без жодного змісту. Тому я думаю, на жаль, українці голосуватимуть за «кота в мішку», який посилає абсолютно нейтральні меседжі, на рівні два на два дорівнює чотири», – додав Луканов. 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО