Тимошенко порівняли з Гітлером

Чорновіл провів паралель між Тимошенко і Гітлером.

Пропонована лідером Батьківщини Юлії Тимошенко канцлерська модель держави має на увазі повний контроль над усіма гілками влади

 

Про це заявив політичний експерт Тарас Чорновіл під час Дискусійного клубу "ДС" на тему "Україні потрібен президент або канцлер?"

 

"Ви дуже добре в своєму виступі виклали суть парламентської системи. Але яке відношення має ваш виступ до того, що запропонувала ваша лідер? Канцлерського система, при якій ми отримаємо не сильного прем'єр-міністра, а в силу системи виборів, яку вона пропонує, після того, як партія, що отримала відносну більшість, отримує абсолютну більшість місць в парламенті, а канцлер отримує контроль над усіма гілками влади. Вибачте, але це аналог рейхсканцлера - починаючи від східної Пруссії і закінчуючи Адольфом Гітлером ", - зазначив політолог, відповідаючи на доводи депутата ВР від "Батьківщини" Сергія Соболєва.

 

Нагадаємо, лідерка фракції "Батьківщина", кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила про початок процедури імпічмента чинного президента України Петра Порошенка. Політик звинуватила Порошенка в причетності до закупівель на Росії запчастин до української військової техніки за завищеними цінами.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО