Вакарчук зізнався, кому віддасть голос на виборах

Відомий український виконавець Святослав Вакарчук розповів про трьох головних якостях, які повинні бути притаманне президентові.
 

Артист зазначив, що найголовніше - це цінності, які стоять за майбутнім президентом. Також він додав: "Не гасла на білбордах, а конкретні дії. Не яскравість передвиборних кампаній, а те, як він веде себе в реальному житті. Для того, щоб я міг проголосувати за того чи іншого кандидата в президенти, повинні бути виконані три умови". 

 

Перша умова полягає в тому, щоб кандидат якомога більше спілкувався з людьми, давав інтерв'ю, виступав у програмах без суфлера і так далі. Тобто, щоб не було тільки "глухих" рекламних кампаній, таких як білборди. 

 

Друга вимога ґрунтується на тому, щоб кандидат у президенти України вів себе так як в реальному житті. Не маскувався за яскравістю, впізнаваністю і так далі. Лицемірство завжди помітно. А людина, яка веде себе по-різному заради вигоди, вже лицемірить. Тому Святослав Вакарчук переконаний, що тільки щирість повинна бути притаманна президенту.

 

І головна умова - це цінності. Що за душею у кандидата? Логічно, що якщо ця людина хороший сім'янин - чоловік або дружина, батько, можливо, вже бабуся або дідусь. Адже тільки той чоловік, який зміг побудувати свою маленьку імперію, зможе зробити щось більше для країни. Адже все починається з маленького.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО