Експерт розповів, чому українці більше не їдуть у Польщу

У 2018 році українці поступово втрачають цікавість до роботи в Польщі та шукають інші країни для роботи у Європі.

 

Опитування польських компаній у липні-серпні 2017 року показало, що 93% із-них зацікавлені у працевлаштуванні іноземців. 83% відчувають нестачу кваліфікованих працівників. 71% компаній не змогли тимчасово працевлаштувати робітників через бюрократичні складнощі. 29% фірм розповідають про втрату контрактів та договорів через нестачу працівників.

 

Польській державі необхідно вживати термінових дій для того, щоб відтік українців не призвів до кризи в економіці країни, вважає президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

 

"Поки що багато українців працює в Польщі, але не більше 10% з них збираються залишатися в цій країні на довготривалий термін. Для того, щоб зберегти наших трудових мігрантів, Польщі потрібно робити кроки у справі їхньої адаптації та соціального захисту. В іншому випадку, напрями трудової міграції українців будуть істотно змінюватись. Європейська економіка потребує робочих рук і без українців вона не зможе обійтись. Питання тільки в тому, які країни раніше це зрозуміють та створять найбільш оптимальні умови для залучення трудових мігрантів з України", – каже Василь Воскобойник.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО