Українців готують до податку для бідних

40% бюджету піде на обслуговування зовнішнього боргу. Відповідно, не уникнути включення друкарського верстата і розкрутки маховика інфляції. Це додатковий податок на бідних. І політичної перспективи для прем'єра бути не може – Гройсман піде як ягня на заклання.

 

Про це зазначив керівник аналітичного центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов.

 

"Бачимо фактор того, що попереду вибори і депутати внесли в проект бюджету 2000 поправок "хотілок" та лобізму. І до цього приєднався Президент".

 

"На субсидії закладено 55 млрд, що на третину менше попереднього, за яким ще "хвости" не всі виплачені. Як мінімум, кількість субсидіантів повинна буде радикально зменшитися. Ситуація, коли половина країни отримує субсидії, не влаштовує зовнішніх кредиторів, що диктують нам умови".

 

"За принципом "грабуй під час пожежі" завтра не тільки бюджет приймуть. Спробують протягнути законопроект №2413а, який може призвести до зачистки ринку фінпослуг".

 

"На тлі того, як ламаються списи навколо тарифного питання, під виглядом бюджету протягуються відверто лобістські законопроекти з чітким корупційним підтекстом. У підсумку приймуть нереальний бюджет консервації злиднів і боргової ями. А ближче до середини 2019 він буде переглядатися".

 

"54% молодих людей від 18 до 25 років не пов'язують своє майбутнє з Україною. Про які перспективи говорити?"

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Какого цвета ваше имя
Дата: 06.04.2020 10:03


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО