Екс-радник Путіна розповів, як Кремль помститься Україні за Томос

Росія всіма силами буде намагатися утримати під контролем українську церкву, адже автокефалія УПЦ рівносильна для Кремля розпаду СРСР.

 

Про це розповів російський економіст, співробітник Інституту Катона (США), колишній радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов, під час чату на Главреді.

 

"Кремль дуже болісно сприймає ці процеси. Мабуть, через те, що за останні чотири роки робила Україна, ніщо (за винятком військового опору) не виявилося настільки ефективним для забезпечення державної незалежності України і для руйнування імперських позицій Російської православної церкви, для неминучого відходу РПЦ з України і потенційного догляду (не сьогодні, не завтра, але в осяжній перспективі) Білорусі".

 

Ілларіонов вважає, що Путін усвідомлює всю небезпеку ситуації, тому готується діяти.

 

"За своїм значенням цю подію можна порівняти з розпадом Радянського Союзу і Російської імперії. Слідом за першим (1917 рік) і другим (1991 рік) етапами політичної дезінтеграції імперського простору починається дезінтеграція імперії в конфесійній сфері. Путін це добре розуміє, і тому здавати свої позиції не збирається".

Також екс-радник Путіна переконаний, що глава Кремя або не допустить автокефалії, або ж жорстоко "покарає Україну за її придбання.

 

Нагадаємо, митрополит Галльський Еммануїл прибув у Київ, щоб взяти участь у проведенні Об'єднавчого собору з приводу створення єдиної помісної церкви в Україні. Є велика ймовірність, що саме він очолить захід, пише УНН з посиланням на власні джерела.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО