Історик пояснив, чому Путін почав війну на Донбасі

Жителі Донбасу, Закарпаття, Бессарабії та Полісся не є "однояйцевими близнюками". Але і відмінності між українцями різних регіонів не є нездоланними, переконаний Вахтанг Кіпіані.

 

Журналіст і історик Вахтанг Кіпіані, відповідаючи на питання про ментальні відмінності жителів Донбасу, заодно порушив тему війни на сході України. На його думку, саме стирання кордонів між жителями всіх територій України і спровокувало напад Росії. Кіпіані під час чату в "Главреді" нагадав, що Україна як держава виникла в ХХ столітті на руїнах декількох імперій. Відповідно, жителі Донбасу, Закарпаття, Бессарабії та Полісся не є "однояйцевими близнюками".

 

Але і відмінності між українцями різних регіонів не є нездоланними. × За його словами, спільне життя в одній державі, пісні, які українці слухають, книги, які читають, політики, за яких вони голосують, і головне – цінності, які вони сповідують, роблять всіх українців однією нацією. Читайте також Посольство США вказало, кому вигідні вибори на окупованому Донбасі "Путіну це не подобалося, тому він і почав війну. Тому що ще 10-15 років і "русский мир" став би в Україні музейним експонатом", – заявив Кіпіані. У той же час він підкреслив, що, незважаючи на наміри російського лідера, "наш шлях до себе і до Європи відтепер став більш рівним".

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО