В'ятрович розповів, як в Україні зміниться концепція 8 березня

За словами історика, серед молодого покоління якоїсь ностальгії за такими святами, як 8 березня, немає. 


Все більше українців розуміють, що загальних свят з країною-агресором в Україні бути не може, оскільки це є "послаблюючим" фактором, і готові відмовитися від святкування, наприклад, 8 березня. Таку думку висловив директор Українського інституту національної пам'яті, історик Володимир В'ятрович.

 

"Що стосується 8 березня, то я думаю, що українське суспільство готове відмовитися від традиції його святкування. Зокрема, тому, що все більше українців розуміє, що ми не можемо жити в одному ритмі з державою-агресором. Ця синхронність у святкуванні якихось дат з країною, яка намагається знищити нашу державу, є тим, що нас послаблює", - вважає В'ятрович.

 

За його словами, серед молодого покоління якоїсь ностальгії за такими святами, як 8 березня, немає. В'ятрович переконаний, що свято 8 березня змінить свій формат. "Не кажу, що 8 березня взагалі зникне з календаря, але думаю, що зміниться його ідея і концепція. Ми будемо говорити не про міжнародний жіночий день, а про день боротьби за права жінок, що є важливим для українського суспільства. Очевидно, в такому новому форматі абсолютно зайвим буде вихідний день, який перетворює це свято на "день тортиків і букетиків", - уклав він.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО