Кремль вже проводить наради щодо виборів в Україні - Безсмертний

Політик повідомив, що за цей час в Кремлі відбулося декілька нарад із залученням проросійських політиків з України. Президентські та парламентські вибори в поєднанні з колосальним фінансовим навантаженням з виплатами по зовнішніх зобов’язаннях ускладнять політичний процес в Україні. Цим має намір скористатися Кремль, вже закладаючи «інформаційні динаміти». Про це в ефірі телеканалу ЗІК заявив політик, екс-віце-прем’єр-міністр (2005 р.) Роман Безсмертний. «Цей політичний сезон буде дуже важким.

 

Він обумовлений не тільки подвійними виборами з дуже конфліктним сюжетом, а й 7 млрд.дол. зовнішніх зобов’язань при нашому бюджеті, необхідності росту середньої заробітної плати, та 6 млрд. внутрішніх зобов’язань. Це колосальний внутрішній розрив, такого ще не було. Все це накладеться на політичний деструктивний процес. «Сусід» у цей час не буде мовчки спостерігати. Він буде вкидати сюди проблеми. Даруйте, але останні спектаклі, які відбулися тут із Медведчуком та іншими, – це свого роду інформаційні динаміти, які вкидаються для проби», - сказав він. При цьому Безсмертний повідомив, що за цей час в Кремлі відбулося декілька нарад із залученням проросійських політиків з Україні.

 

За його словами, туди також запрошувалися «такі старпери як Янукович та Азаров», де їм «нарізали завдання», що і як треба робити під час виборів. Водночас політик зауважив, що ми можемо сподіватися на позитивний результат лише тоді, коли органи, які забезпечують та відповідають за виборчий процес, будуть виконувати свої законні обов’язки. «Абсолютно праві ті, хто каже, що ми можемо увійти у виборчий процес і не дійти навіть до підрахунку голосів. В даному випадку великою мірою все залежатиме від того, як цей процес буде організовано», - зазначив Безсмертний.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО