Андрій Сенченко назвав відповідальних за «Іловайський котел»

Відповідальність за це має нести Президент України як Верховний Головнокомандувач. Звичайно ж, найближчими його помічниками у цьому питанні були командувач АТО пан Муженко й начальник штабу АТО Назаров.

 

Про це заявив голова тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування обставин трагічних подій, що призвели до загибелі та захоплення в полон бійців добровольчих батальйонів, а також ЗСУ біля міста Іловайськ Андрій Сенченко, відповідаючи на питання ведучої, хто має нести відповідальність за Іловайську трагедію.

 

Нагадаємо, наприкінці серпня 2014 року поблизу Іловайська (Донецька обл.) противник оточив добровольчі батальйони, підрозділи МВС і ЗСУ, що призвело до значних втрат в особовому складі, а також до захоплення в полон українських силовиків.

 

За офіційними даними української сторони, поблизу Іловайська в серпні 2014 року загинули 366 українських військовослужбовців, ще 429 дістали поранення.

 

Голова тимчасової комісії ВРУ з розслідування обставин Іловайської трагедії Андрій Сенченко зазначив, що кожен українець має право ознайомитися із результатами комісії. Сенченко зауважив, що які б зусилля не докладала Банкова, Міністерство оборони та Генштаб по засекреченню результатів розслідування, комісія не дозволила приховати від суспільства важливу інформацію.

 

«Тому сьогодні звіт тимчасової комісії є у вільному доступі в інтернеті, і будь-хто може з ним ознайомитися», – зазначив гість програми.

 

Андрій Сенченко вважає, що трагедія в Іловайську – це результат фундаментального невиконання закону України.

 

«У першу чергу, це невиконання закону України про оборону. Тобто тоді відбувалася дезорганізація оборони країни», – підкреслив екс-нардеп.

 

Голова ТСК ВРУ з розслідування обставин Іловайської трагедії переконаний, що відповідальність за загибель українських військових в «Іловайському котлі» має нести вище командування країни.

 

«Відповідальність за це має нести Президент України як Верховний Головнокомандуючий. Звичайно ж , що найближчими його помічниками у цьому питанні були командувач АТО пан Муженко й начальник штабу АТО Назаров, якого сьогодні судять у справі збитого Іл-76», – прокоментував Андрій Сенченко.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО