Поляки більше не отримають дешеву українську горілку

Так склалося, що в наших західних сусідів значно вище ціна на спиртні напої. Горілка - це один з тих товарів, який значна частина українців вивозить в ту ж Польщу і там їм торгує. Це можна побачити, варто лише проїхати в бік Перемишля та інших польських міст. Підняттям цін на спиртні напої в Україні уряд ставить собі за мету подолати контрабанду.

 

Про це повідомляє політичний експерт Олег Соскін.

 

На його думку, з підняттям цін на спиртні напої бажаючим заробити на контрабанді стане просто невигідно займатися таким промислом. Коли людина переїжджає кордон, то прикордонники у нього запитують, скільки він везе пачок сигарет і скільки пляшок спиртного, тепер же просто невигідно буде займатися цією справою.

 

На думку Олега Соскіна, подібну технологію уряд застосовував по відношенню до цін на бензин. Сьогодні ціна на паливо в Польщі, Україні, Словенії, Чехії, Угорщини приблизно однакова. Що стосується можливого збільшення кількості сурогату в країні через подорожчання спиртного, то експерт припустив, що уряду варто легалізувати таку діяльність людей, тим самим відпаде проблема тіньового ринку і люди будуть задоволені.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО