Антикорупційний суд запрацює після Порошенка

Усім зрозуміло, що створення Антикорупційного суду затримує, затримував і буде затримувати Петро Порошенко. Він сказав своїй команді, що доки він є Президентом, їх ніхто не посадить. Але є добра новина – цей суд все одно запрацює уже після Порошенка, і вони підуть під суд.

 

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко.

 

«Наша позиція – Антикорупційний суд має бути створений і мав би бути створений ще 2 роки тому. Тоді би цей цикл –НАБУ, Антикорупційна прокуратура, ДБР завершився «дамокловим мечем» над усілякими насіровими, розенблатами. Щоб не було такого, що показали кіно в парламенті, потім когось затримали, причепили йому чіп і в кінці кінців  –більше нічого. Люди хочуть бачити і відчувати справедливість. Оскільки цього немає – цей суд буде створений», – зазначив політик.

 

За його словами, всім зрозуміло, що затримує, затримував і буде затримувати роботу цього суду Петро Порошенко. Як зазначає пан Гриценко, Президент пообіцяв олігархам, які є в його оточенні, що на період своєї президентської каденції він їх захистить.

 

«Він своїй команді сказав – усім грановським, березенкам, кононенкам: доки я президент – вас ніхто не посадить. І він цього буде дотримуватися. Він затримав вже настільки, що навіть якщо сьогодні вже проголосують повністю, потім є ще певні процедури: треба прийняти нормативні акти, знайти будівлю, печатки, процедура реєстрації», – переконаний Гриценко.

 

Однак пан Гриценко вважає, що антикорупційний суд все-таки буде створений, але немає очікувань, що це буде швидко.

 

«Добра новина, що цей суд все одно запрацює уже після Порошенка, і ті, хто мав брудні справи, підуть під суд, який скаже: або невинний, і це переконливо, або відправить в наручниках на певний період.

 

Якщо ви запитаєте будь-якого зарубіжного експерта чи посла, вони приватно скажуть, що бачать, хто затримує, і ми це побачимо – по голосуванню», – прокоментував гість програми. 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО