Вакарчука готують до президентських виборів 2024-го року

У мене складається враження, що «розкрутка» Вакарчука йде на 2024 рік, коли мають відбудутися чергові президентські вибори. Його серйозно підготують, і в майбутньому він може стати сильним кандидатом.

 

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог Тарас Чорновіл.

 

Гість програми, коментуючи появу у президентських рейтингах Святослава Вакарчука, зауважив, що найімовірніше Вакарчук не братиме участі у президентських виборах, які відбудуться 2019-го року.

 

«У мене складається враження, що «розкрутка» Вакарчука йде на 2024 рік, коли мають відбудуться чергові президентські вибори, тобто через вибори. І,як на мене, «розкрутка» йде серйозна, адже його готують в американському університеті», – зазначив Тарас Чорновіл.

 

А щодо участі Вакарчука у президентських виборах 2019-го року, зі слів Чорновола, Вакарчук – «зелений» кандидат.

 

«Тобто він взагалі не готовий до тих політичних викликів, які зараз є. Сьогодні він мені нагадує Вакарчука-політика 2007-го року, коли він рік побув у Верховній Раді, «начхав» на усе й сказав, що йому це нецікаво. Але зараз, я думаю, його підготують, і в майбутньому він стан сильним кандидатом», – каже Чорновіл.

 

Він додає, що поява Вакарчука в нинішніх президентських рейтингах – швидше за все, «проба пера», аніж реальна участь у виборах. 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО