У Кабміні назвали шляхи звільнення Донбасу

На думку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака, оптимальним шляхом для звільнення окупованого РФ Донбасу є той сценарій, який втілила Хорватія під час деокупації Східної Славонії.

 

“Варіант Східної Славонії, який на сьогодні ми вважаємо найбільш прийнятним для України, коли в Східну Славонію зайшли миротворчі війська ООН, була створена міжнародна адміністрація, роззброєні бойовики, і протягом двох або трьох років територія повністю повернулася під юрисдикцію Хорватії”, – зауважив Гримчак.

 

Проте він вказав й на деякі розбіжності між ситуаціями в Україні та Сербській Країні.

 

“В минулому році керівник нашого Генерального штабу пан Муженко сказав, що ми протягом двох тижнів можемо звільнити територію ОРДЛО, але ми не можемо спрогнозувати, якими силами і засобами по нашим Збройним силам вдарить у відповідь Російська Федерація. І тому цей варіант найменш імовірний”, – підкреслив він.

 

Ще одним ймовірним варіантом звільнення Донбасу Гримчак вважає дії союзників, через які ситуація в РФ погіршиться настільки, що Кремль надасть гарантії невтручання у звільнення Донбасу.

 

“Це непоганий варіант, але теоретично він теж досить сумнівний. А ось третій варіант, про миротворчу місію, я думаю, найбільш ймовірний варіант”, – сказав заступник міністра.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО