Соціолог пояснила, як серед кандидатів в Президенти з’явилися шоумени

66% опитаних українців вважають, що у політиці мають бути нові обличчя. Під час опитувань нове обличчя повинні поставити таке, яке всі знали б, а в Україні не так багато людей із репутацією, яких би знали, тому поставили Вакарчука і Зеленського.

 

Так в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення соціолог Ірина Бекешкіна пояснила, як прізвища представників шоу-бізнесу з’явилися у переліку ймовірних кандидатів на пост Президента України.

 

Нагадаємо, за результатами опитування, проведеного групою «Рейтинг» у квітні 2018-го, українці, відповідаючи на запитання, кого підтримали б, якщо президентські вибори відбулися б уже наступної неділі, серед лідерів назвали Юлію Тимошенко, Анатолія Гриценка, Юрія Бойка, Святослава Вакарчука, Володимира Зеленського, Петра Порошенка, Олега Ляшка, Вадима Рабиновича, Андрія Садового. Приблизно 20% опитаних не визначилися із участю у виборах, а майже 17% опитаних не прийшли б на виборчі дільниці.

 

Соціолог, коментуючи готовність українців голосувати за обрання на пост керівника держави представників шоу-бізнесу – співака Святослава Вакарчука та шоумена Володимира Зеленського – та пояснюючи, як ці прізвища з’явилися під час опитувань, наголосила, що в списку є не лише представники шоу-бізнесу, а й зокрема Президент Петро Порошенко, який не заявляв про свої політичні амбіції.

 

«Чому ставлять Зеленського і Вакарчука, мені здається, зрозуміло. Якщо 66% опитаних вважають, що в політиці їм не вистачає нових облич, що мають бути нові обличчя у політиці, тож це певний експеримент. Ми вставили нове обличчя, а нове обличчя повинні поставити таке, яке всі знали б… А в нас не так багато людей із репутацією, яких би знали, тому вставляли Вакарчука», – зазначила Ірина Бекешкіна.

 

Соціолог наголосила, що і у Вакарчука, і у Зеленського є чітко визначений соціальний електорат.

 

«У Зеленського – це молодь, у Вакарчука, умовно кажучи, це ті, кого ми відносимо до середнього класу», – зазначила Ірина Бекешкіна.

 

Соціолог додала, що прізвище Вакарчука у соціологічні опитування ставлять для того, щоб перевірити, наскільки нові обличчя можуть збирати електорат.

 

«І бачимо, що можуть», – зауважила Ірина Бекешкіна. 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО