Правозахисники вказали на недоліки закону про реінтеграцію Донбасу

Закон про реінтеграцію Донбасу дискримінує постраждале від війни цивільне населення. Він перекладає всю відповідальність за заподіяні бойовими діями збитки на РФ, і домогтися компенсації від української держави буде неможливо навіть через суд.

 

Про це на прес-конференції заявив директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров. Він пояснив, що після набуття чинності закону про реінтеграцію Донбасу 30 квітня Україна не нестиме ніякої матеріальної відповідальності перед потерпілими цивільними в зоні проведення антитерористичної операції. Вся відповідальність перекладається на країну-агресора РФ.

 

«Стратегічно це абсолютно вірно, але на практиці реалізація цієї норми призведе до того, що українська держава практично відмовиться від надання допомоги тим цивільним, які постраждали від цієї війни», – вважає Захаров.

 

На його думку, закон таким чином дискримінує сім’ї загиблих, поранених, зниклих без вести цивільних осіб. Їм і зараз не передбачено ніякої компенсації, а після вступу в силу закону її взагалі буде неможливо домогтися через суд.

 

«Безумовно, Росія повинна заплатити, але люди потребують допомоги вже сьогодні», – заявив правозахисник.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО