В Росії розповіли, навіщо Путіну знадобилася війна проти України

 

Основою політики російського президента Володимира Путіна є війна, але не з міркувань безпеки, а для обґрунтування своєї легітимності.

 

Таку думку висловив російський опозиціонер Леонід Гозман, – повідомляє УНІАН.

 

«Я боюся, що справжньою метою зовнішньої політики Путіна є не звичайні для цього речі – безпека, просування бізнесу або підвищення рівня життя – а, скоріше, психологічні та нематеріальні поняття: повага, любов, визнання, страх. Путін весь час говорить: «вони нас не слухають, вони нас не поважають, вони на нас не звертають уваги, але тепер і зараз почують». це схоже на пацанів у дворі, які міряються силою. Сьогодні основа його політики, основа його легітимності – це війна», – говорить Гозман.

 

За словами політика, в 2012 році Путіну пропонували повернутися до влади за допомогою чесних виборів, але він відмовився.

 

«Зараз відмовився на вибори Навального допустити, який точно б його не переміг. Мені здається, він не хоче отримувати легітимність від народу. Якби це були чесні вибори, і він на них виграв, то легітимність у нього була б від людей. Цього він не хоче, якщо люди наділили його владою, вони можуть її і забрати. Як це буває в будь-якій нормальній країні. Так було в Україні з Ющенком, наприклад. Путін же хоче бути начальником від Бога, а війна – дуже важлива і зручна річ. Він зміг дуже здорово мобілізувати населення, еліти і на цьому стоїть його легітимність. Саме тому він не може змінити цю політику, якщо він її змінює, він втрачає базу свого існування, базу своєї легітимності», – пояснює опозиціонер. 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО