ВІДПОЧИНОК НА СЕЙШЕЛАХ ТА ДОПОМОГА ПОРАНЕНИМ: ЛУЦЕНКО ПОЯСНИВ, НА ЩО ВИСТАЧАЄ ЗАРПЛАТИ ГЕНПРОКУРОРА

Юрій Луценко заявив, що заробітна плата, яку він отримує на посаді Генерального прокурора України, дозволяє йому не тільки відпочивати за кордоном, але й надавати матеріальну допомогу пораненим воїнам АТО.

Генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив суму доходів своєї родини та пояснив, що статки його родини дозволили йому з сім’єю відпочити на Сейшельських островах. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, додавши до запису фотокопію довідки про власні доходи за період перебування на посаді Генерального прокурора.

За словами Луценка, його старший син до 30-річчя подружнього життя подарував батькам відпочинок у теплих краях, оплативши переліт. Що ж до вартості проживання, яке обійшлося родині у суму приблизно 20 тисяч доларів на трьох, то тут Луценки розрахувалися виходячи з власних статків.

“У нас немає рахунків у офшорних зонах, ми не володіємо зарубіжною нерухомістю, яхтами чи гелікоптерами. Останнім часом я отримую зарплату від 130 до 220 тисяч гривень щомісяця. Іра – понад 110 тисяч доходу. Це дозволило нам провести з дітьми 7 днів на відпочинку”, – написав він.

Луценко додав, що рівень доходів дозволив йому в грудні оплатити матеріальну допомогу пораненим воїнам АТО на 450 тисяч гривень.

“Я щасливий з обох цих вкладень – у свою сім’ю і в допомогу людям”, – зазначив Луценко.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Преимущества iPHONE
Дата: 16.01.2019 14:46


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО