Нова стратегія Путіна на Донбасі: коли в Україні очікувати загострення на фронті

У лютому 2018 року США запровадить нові санкції проти Росії. Відповідь президента РФ Володимира Путіна на це вже традиційна – ескалація конфлікту на Донбасі. Однак цього разу в країні-агресорі діють за новою стратегією щодо Донбасу.

Таку думку висловив Дмитро Тимчук.

За його словами, Путін традиційно розпочне із шантажу. Тож після введення санкцій у лютому 2018 року слід очікувати ескалації конфлікту на Донбасі та можливість зриву мінських домовленостей, які важливі для Заходу як одна з можливостей врегулювання конфлікту.

Читайте також: Бойовики можуть почати агресивні наступальні дії по усій лінії зіткнення на Донбасі, – штаб

Окрім того, Росія й надалі протягуватиме свій варіант миротворчої місії на Донбасі. Активізація російських військ одразу на декількох ділянках фронту сприятиме тому, що увага буде зосереджена саме на лінії розмежування, а не на всій окупованій території, в тому числі і неконтрольованій частині кордону між Україною та Росією.

"Особливість цієї "многоходовочки" Кремля є те, що Путін, як любитель нав'язувати свою ініціативу, в вряди-годи сам діє ситуативно, реагуючи на чужу – України та Заходу – ініціативу. У цьому його слабкість", – зазначає Дмитро Тимчук.

Однак такі дії Путіна призведуть лише до загострення ситуації на Донбасі.

"Можна очікувати подальшого зростання активності окупаційних військ та серйозного загострення ситуації на Донбасі, але і тут є запобіжники. Наприклад, разом з введенням пакета американських санкцій, Захід (США і ЄС) можуть відразу підготувати спільний "страхувальний" пакет подальших санкцій – на випадок, якщо Москва зробить ставку на ескалацію конфлікту. Путін зрозуміє тільки такий підхід. З шантажистами, які розуміють тільки мову сили та ультиматумів, діалог треба вести відповідним чином", – підсумував Дмитро Тимчук.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО