У Порошенка сказали, коли українці точно припинять їздити до Росії

Українці повинні повністю відмовитися від поїздок до Росії. Відповідні обмеження необхідно ввести в найближчій перспективі.

Про це повідомив постійний представник президента України в Криму Борис Бабин. Він вважає, що заборону на поїздки необхідно затвердити протягом місяця.

"Суспільство, яке заплющує очі на пряме стимулювання своїх громадян до поїздок в РФ, не має, на мою думку, морального права щось говорити про полонених Кремля. Роль держави як" абсолютного зла ", вже традиційно" знищує патріотів ", тут дійсно мінімальна , адже якби виник справжній громадський резонанс - ці перевезення припинили б протягом місяця ", - сказав представник президента.

Він додав, що владу утримує від цього "вимушеного, хворобливого, але необхідного кроку", широке громадське обурення від такої заборони.

"Отже, повне припинення пасажирських перевезень і введення виїзду громадян України в РФ виключно за біометричними паспортами - неприємна, але повністю затребуваний і необхідний захід. Звичайно, якщо український народ взагалі хоче виграти війну з кривавим молохом на наше знищення", - підсумував Борис Бабин.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО