закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Експерт назвав нові цілі Кремля в Україні

У випадку повномашстабного наступу Росії на Україну у зоні ризику опиняться промислові регіони України - саме у їх захопленні зацікавлений глава Кремля Володимир Путін.

Таку точку зору висловив директор Інституту зовнішньої політики Григорій Перепелиця, зазначивши при цьому, що Путін спробує захопити всю територію України.

"Їх, як мінімум, цікавить уся територія, що лежить аж до Києва зі східного й південного напрямів. Це основні промислові й аграрні райони райони: Харків, Суми, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Херсон. Взяття під контроль самої столиці й решти регіонів теж багато хто в Москві вважає бажаним", - повідомив Перепелиця.

У той же час політолог-міжнародник Віталій Кулик переконаний, що Росія може спробувати пробити сухопутний коридор у Крим, хоча й для цього у неї не має достатнього ресурсу. 

"Вже тривалий час говорять про те, що Росія може спробувати пробити сухопутний коридор до Криму. Але я не бачу контингенту російських військ на окупованій території, достатнього для проведення такої операції", - повідомив Кулик.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...