закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Як швидко відучити чиновників красти

Ініціатори створення НАБУ, з його величезним штатом детективів, півмільярдним бюджетом (наступного року буде ще більше — 773 млн), власним спецназом, БТРом та «тактичними» шкарпетками по 400 гривень за пару, завжди кажуть, що для перших результатів діяльності НАБУ потрібен час.

Ситуацію прокоментував журналіст  Єгор Чечеринда.

За його словами при цьому завжди згадують досвід Румунії, де аналогічній агенції до перших великих «посадок» знадобилося цілих 3 роки.

 — Разом з тим вони забувають згадати одну маленьку, але суттєву для подальшої історії Румунії деталь — перша велика люстрація відбулася в Румунії публічно та «ефективно» без всякого суду та набу. 25-го грудня 1989-го року за рішенням народного трибуналу був публічно перед камерами розстріляний 1-й секретар ЦК компартії країни Ніколає Чаушеску разом з дружиною Єлєною, яка виконували обов’язки прем’єра. Їх стратили за розстріл мирних маніфестацій протесту. Відео за два дні крутили по всіх каналах країни. Після 25 грудня 1989 страх суду Лінча назавжди поселився в свідомості румунських чиновників та послідовників Чаушеску… В Україні ж його в принципі не існує, — відзначив він.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...