закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!

Подпишитесь на новости
Ваш e-mail:

Путін "гібридно" капітулював, - експерт

Вчора під час послання президента РФ Федеральним зборам Путін не згадав навіть про конфлікти, в яких загрузла його країна. Політолог Андрій Піонтковський упевнений, що російський лідер спеціально сконцентрувався на внутрішніх проблемах Росії, щоб відвернути увагу від провальних військових операцій.

"Три роки увагу російського обивателя відволікали від неприємної економічної прози всякими героїчними військовими успіхами - в Україні, в Сирії, ще десь. Цього разу на цю тему взагалі нічого не було - тільки в кінці скоромовкою він сказав, що ми хочемо дружити з американцями і разом боротися з терористами. А де світова війна з США. Це дуже показово. По суті, промова Путіна була частиною гібридної капітуляції в гібридній війні", - повідомив Піотнковскій.

Експерт упевнений, що російське керівництво через три роки усвідомило небезпеку своєї затії: якщо раніше увагу від економічних проблем на всіх каналах заглушали конфліктами, то зараз все обернулося навпаки.

Піонтковський заявив, що "гібридній капітуляції" передували три поразки Путіна, найголовніша з яких відбулась в Україні, де з тріском провалилася ідея "руского міра". Друга поразка спіткала Путіна після "ядерного шантажу", а третя на нього чекала в Сирії.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


загрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть

загрузка...