Захарченко клянеться, що Янукович не наказував йому стріляти по Майдану

Екс-глава МВС Віталій Захарченко, який утік з України, переконує, що ні він, ні екс-президент Янукович не давали наказів стріляти по мітингувальниках на Майдані у 2014 році.

Про це Захарченко заявив під час відеомосту Москва-Київ, організованого пропагандистським російським державним МІА "Росія сьогодні".

"Ні, таких команд не давав ні я, таких команд не було і від президента", - сказав Захарченко, відповідаючи на запитання, чи отримував він наказ від Януковича на застосування вогнепальної зброї на Майдані проти протестуючих.

"Відповідаючи на ваше запитання - чи давали команду на розстріл, ще раз повторюю - не було у нас взагалі такої необхідності. Ми вважали це тоді, і перш за все так вважав президент, неправильним і недоцільним застосовувати силу, а саме озброєння проти осіб, присутніх на Майдані", - додав Захарченко.

З боку Києва в відеомості брали участь директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський і директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО