У УКРАЇНИ З'ЯВИВСЯ ЩЕ ОДИН ШАНС НАТИСНУТИ НА РОСІЮ

Україна повинна була заборонити транзит російських товарів відразу ж після таких дій РФ щодо до українських. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів економіст Тарас Загородній.

 

"Те, що Росія досі здійснює транзит товарів територією України, каже, що у нас неадекватний бюрократичний апарат. Він не може керувати країною, відповідати на виклики, з якими стикається. Добре, що існують небайдужі громадяни. Вони задають влади правильні питання : чому вони їздять по нашій території, якщо нам заборонили? ", - заявив він.

 

На думку експерта, Україна дзеркальними діями зможе тиснути на Росію.

 

"Російська Федерація оголосила нам економічну війну. Ми вже багато втрачаємо через блокаду наших товарів. Якщо введемо дзеркальні дії, зможемо продовжувати переговори на наших умовах. Втрати Росії будуть відчутними. У першу чергу, їм доведеться шукати обхідні шляхи, що досить затратно" , - підкреслив Загородній.

 

Європейські країни повинні з розумінням поставитися до дій України.

 

"Росія діє неадекватно, порушує норми. Ми маємо право на дії у відповідь. РФ першою почала економічну війну проти України, тому нашої провини тут немає", - сказав економіст.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО