Саакашвілі запропонував альтернативну схему зміни уряду!

Міхеіл Саакашвілі звинуватив чинного прем'єра Арсенія Яценюка у неспроможності вивести країну з кризи. При цьому він запевнив, що не має наміру ставати членом уряду.

 

Український уряд повинен якнайшвидше отримати нового керівника, вважає голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі. Про це він заявив у неділю, 14 лютого, в інтерв'ю агентству Reuters на полях Мюнхенської конференції з безпеки. "Нам потрібен новий прем'єр-міністр. (...) Найкращим варіантом була б зміна без нових виборів, інакше ми знову згаємо місяці", - наводить Reuters слова Саакашвілі. При цьому він запевнив, що не хоче бути членом уряду.

 

Міхеіл Саакашвілі звинуватив чинного прем'єра Арсенія Яценюка у неспроможності вивести країну з кризи. За його словами, без кадрових змін справжні зміни в політиці не настануть. Мовляв, Яценюк вже два роки обіймає прем'єрське крісло, "а результати - мінімальні, або навіть почасти негативні".

 

На думку губернатора Одещини, міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус мав рацію, коли казав, що рівень корупції в Україні й досі залишається високим. Але наступного тижня мають відбутися зміни, яких вимагав Абромавичус в українському уряді. Якщо цього не відбудеться, то слід проводити нові вибори, переконаний Саакашвілі. "Вибори несуть певні ризики, але збереження статус-кво - неприйнятне", - підсумував політик. Він також висловив сподівання, що на Заході зрозуміють необхідність зміни глави уряду.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО