Москаль чітко дав зрозуміти, що буде із закарпатськими правосекторівцями

"У мене в Луганській області були «Айдар», «Торнадо», «Чернігів». Де вони? Половина сидить у в'язниці, половина розформовані. Я їх не боявся», - сказав новий губернатор Закарпаття.

 

Геннадій Москаль, призначений главою Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА), розповів про свій перший робочий день на посаді закарпатського губернатора і про своє ставлення до військово-політичної організації «Правий сектор» на Закарпатті.

«Потрібно увійти в курс справ, робити все це швидко і рухатися далі. А то всі злякалися «Правого сектора». У мене в Луганській області були «Айдар», «Торнадо», «Чернігів». Де вони? Половина сидить у в'язниці, половина розформовані. Я їх не боявся», - сказав новий губернатор.

Він зазначив, що не спілкувався з Дмитром Ярошем.

«А чого це я повинен з ним спілкуватися? Він повинен контролювати свої організації, а не я. Я ж їх не створював. Створення незаконних збройних формувань заборонено Конституцією і законами України...», - сказав Москаль.

Також губернатор відповів на запитання, чи намагатиметься заборонити «Правий сектор» на Закарпатті.

 

«Я не буду забороняти. Я їх не створював і не буду забороняти. Я буду давати політико-правову оцінку їх діям, а правоохоронні органи будуть робити свою роботу», - резюмував він.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО