Польський волонтер: путінські байкери планують у Варшаві провокацію проти українців

ВАЖЛИВО!

Російські "Нічні Вовки" хочуть використати пам'ятник Волинської Різні, щоб розділити думки польського суспільства. Вони хочуть спільно з Польськими мотоциклістами, поїхати до Волинського Скверу у Варшаві та покласти квіти до пам'ятника Волинської Різні, при цьому вони планують підкреслити, що на Волині загинуло в кілька разів більше поляків ніж у Катині. Скоро вони опублікують звернення до польських ЗМІ, в якому повинні з'явиться слова "Жертви подій на Волині, в кілька разів перевищують втрати поляків у Катині", що буде спрямовано на привернення уваги антиукраїнських елементів у Польщі.

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ У ПОЛЬЩІ!

 

Якщо вам не байдужа доля польсько-українських взаємин і якщо ви хочете допомогти в битві з російською пропагандою, нам потрібно організувати акцію покладання квітів під пам'ятник жертвам Волинської Різні. Краще всього, щоб квіти були в кольорах національного прапору України, щоб відразу можна було визначити від кого ці квіти.

 

"Нічні вовки" пробують використовувати жертв Волинської різанини у своїх політичних іграх. Ми не дозволимо їм цього!

 

Волинський Сквер і пам'ятник знаходяться тут : https://goo.gl/maps/ixvUY

 

Я шукаю мінімум 15 людей - УКРАЇНЦІВ, які хочуть приїхати до Варшави і покласти квіти до пам'ятника , а так само опублікувати своє звернення для ЗМІ.

 

Якщо ви бажаєте прийняти участь в такій акції, напишіть мені в особисті повідомлення

 

Томаш Мацейчук, польський волонтер і громадський діяч

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО