Економіка > РНБО розгляне тарифи на газ і світло

РНБО розгляне тарифи на газ і світло


30 липня, 07:32.

Президент України Володимир Зеленський просить Раду національної безпеки і оборони розглянути на найближчому засіданні питання тарифів для населення на електроенергію та газ.

 

Про це глава держави повідомив під час інтерв’ю в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація», що триває в Києві.

 

«Ми стежимо за ситуацією з тарифами. На жаль, ми не можемо втручатися в усі дії тих чи інших місцевих влад», — зазначив Президент, відповідаючи на запитання журналістів щодо тарифів на комунальні послуги та дій місцевої влади на цьому напрямі.

 

Водночас за словами Володимира Зеленського, коли накопичується багато питань, центральна влада мусить вживати заходів для розв’язання проблем.

 

«Я попросив винести це питання на засідання РНБО на цьому тижні, щоб, по-перше, люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів для суспільства не буде. Також хотів би, щоб на місцях влада розуміла: те, що ми запропонували, — річний контракт, він кращий від усіх цін, які є сьогодні на території Європи», — зазначив Володимир Зеленський.

 

Глава держави додав, що місцева влада має активніше пояснювати населенню переваги від укладання таких річних контрактів.

 

Президент також звернути увагу на необхідності зробити все можливе для уникнення підвищення тарифів на електроенергію для населення.


Повернутися назад