Економіка > У Мінагрополітики хочуть стягувати податок з кожного гектара землі

У Мінагрополітики хочуть стягувати податок з кожного гектара землі


26 травня, 08:11.

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України збираються вивести з тіні частину ринку землі до офіційного запуску його нової версії. Про це повідомляє глава профільного відомства.

 

За словами чиновника, для цього Кабінет міністрів розробив відповідний законопроект, який незабаром можуть розглянути в парламенті.

 

Зокрема, законом вносяться зміни в Податковий кодекс України в частині оподаткування земельних ділянок, для яких буде існувати норма про мінімальне податкове зобов’язання.

 

“Незалежно від того, хто працює на цій землі, організаційно-правова форма не має значення. Значення має те, що кожен гектар української землі повинен бути врахований, і він повинен обкладатися податком за мінімальним податковим зобов’язанням”, – сказав міністр.

 

Раніше міністр аграрної політики та продовольства заявив, що зараз немає гарантій на отримання кожним українцем передбачених законом двох гектарів землі з однієї простої причини, що це була маніпуляція.

 

При цьому чиновник зазначив, що такі схеми використовувалися владою для власного збагачення. Так, вони та їхні родичі акумулювали землю шляхом безоплатної приватизації.


Повернутися назад