Економіка > В Кабміні анонсував нову послугу для літніх українців

В Кабміні анонсував нову послугу для літніх українців


19 травня, 07:45.

 

 

Федоров анонсував розширені можливості застосунку «Дія».

У застосунку «Дія» розробники приділяють все більше уваги користувачам старшого покоління, зокрема, для них скоро стане доступною послуга пенсія онлайн. Про це розповів на телеканалі «Україна 24» міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Ми хочемо, щоб якомога більше українців використовували переваги цифрової держави, цифрові сервіси, і тому приділяємо увагу старшому поколінню. Наприклад, у нас є проєкт «Дія. Цифрова освіта», де ми навчаємо базовій цифровій грамотності. Вже зняли 57 освітніх серіалів, залучаємо різних зірок, щоб людям старшого віку було цікаво дивитися. Також проводимо інтернет у села, покращуємо мобільний інтернет. Ми хочемо, щоб можна було отримувати й пенсію онлайн, без прив'язки до місця реєстрації, будемо запускати найближчим часом», – розповів Федоров.

Також міністр прокоментував впровадження електронного паспорта:

«З учорашнього дня для тих, хто користується «Дія. Паспорт» оновили «Дію», там є актуальна прописка, і ми це питання вирішуємо, щоб не потрібно було носити довідку з місця реєстрації. Також ми зареєстрували законопроєкт, який взагалі вбиває цей радянський штамп у паспорт і довідку до ID–паспорта. Вже з 24 серпня, як анонсував президент, ми входимо в режим paperless, жоден держорган не матиме права вимагати будь–яку довідку, якщо ця інформація є в реєстрі. Ще трохи потрібно почекати тим, у кого старий паспорт». – зазначив він. 


Повернутися назад