Економіка > В Україні хочуть запустити грантову підтримку фермерів

В Україні хочуть запустити грантову підтримку фермерів


28 жовтня, 16:23.

Міністерство хоче перейняти європейську практику підтримки грантами дрібних сільгоспвиробників.

 

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства планує запустити в Україні грантову підтримку фермерів з фокусом на дрібних сільгоспвиробників.

 

Як повідомляє прес-служба міністерства, про це на зустрічі представників Мінекономіки з представниками Європейського Союзу повідомив заступник міністра Тарас Висоцький.

 

Пріоритет аграрної політики

Він підкреслив, що в пріоритеті аграрної політики України – створення потужного фермерського класу, який би постійно розвивався і мав доступ до фінансування.

 

"Ми хочемо ввести в Україні практику грантової підтримки фермерів, яка б базувалася на принципах, що діють в ЄС, з фокусом на дрібних виробників, на сфери, де створюється додана вартість, додаткові робочі місця", - зазначив заступник міністра.

 

Підтримка сільгоспкооперації

За словами Висоцького, ще одним важливим напрямком є підтримка сільгоспкооперації з точки зору забезпечення якості продукції, інтеграції в ланцюги поставок, доступу фермерських кооперативів на ринки, в торгові мережі та на експорт.

 

Він додав, що в цьому напрямку важливо постійне навчання і підвищення рівня обізнаності виробників про технології.

 

"Йдеться про формування повноцінної системи консультування в Україні, яка доповнюватиме та підтримуватиме розвиток фермерства",- сказав заступник міністра.


Повернутися назад