Економіка > Зеленському пропонують створити Штаб з економічного здоров'я України

Зеленському пропонують створити Штаб з економічного здоров'я України


17 березня, 17:55.

Компанія SCM звернулася до президента Володимира Зеленського та прем'єра Дениса Шмигаля з пропозицією створити Штаб з економічного здоров'я України.

 

Відповідне звернення оприлюднене на офіційному сайті компанії. 

 

У тексті констатують, що коронавірус спричинив низку економічних проблем в Україні та світі. Адже карантинні заходи, що допомагають стримувати епідемію та зберігати здоров'я людей, неминуче призводять до сповільнення економічних процесів. Тож наразі влада різних країн намагається не допустити настання економічної кризи. І безперечно це питання актуальне і для України.

 

"Великий бізнес має намір активно допомагати владі. Компанія SCM звертається до Президента і Прем'єр-міністра з ініціативою про створення Штабу з економічного здоров'я України", – йдеться у заяві. 

 

Підприємство пропонує делегувати в такий Штаб найталановитіших професіоналів і закликає інших бізнесменів підтримати їхню ініціативу. 

 

Автори тексту акцентують, що наразі необхідно знайти інструменти для порятунку економіки. При цьому комплекс заходів має бути різнобічним і включати забезпечення добробуту населення, достойного рівня медицини і темпу розвитку в регіонах, роботи малого та середнього бізнесу, стабільності функціонування базових галузей економіки.

 

У SCM стверджують, що криза – це, в тому числі, можливості.  А новий Штаб міг би стати мозковим центром, що проведе Україну до економічного розвитку. 


Повернутися назад