Экономика > Зеленський повідомив погану новину для «євробляхерів»

Зеленський повідомив погану новину для «євробляхерів»


20 августа, 16:45.

Президент України Володимир Зеленський не виконав обіцянку протягом місяця вирішити питання відтермінування штрафів для власників автомобілів на єврономерах. Відповідну обіцянку гарант давав 17 липня.

Під час візиту до Миколаєва до президента звернувся голова «АвтоЄвроСили»: «Саме через місяць почнуться штрафи й переслідування людей. Можливо, ми вирішимо це step-by-step?». «Ми вирішимо за місяць це питання», – пообіцяв глава держави.

 

За день до цього Зеленський вніс до Верховної ради невідкладний законопроект, мета якого відтермінувати на 90 днів штрафні санкції для власників нерозмитнених автомобілів.

 

18 липня президент звернувся до спікера Ради Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання для розгляду цього та інших невідкладних законопроектів. Парубій відмовив і порадив оформити листа відповідно до вимог чинного законодавства. Зеленський більше з проханням не звертався, ініціатива залишилася без розгляду.

 

Станом на 20 серпня після одного місяця на обіцяне відтермінування норма про штрафні санкції залишається чинною, отже, Зеленський обіцянку не виконав.


Вернуться назад