Экономика > Олігархам прикрили "комунальну годівницю"

Олігархам прикрили "комунальну годівницю"


24 сентября, 20:47.

Після прийняття Верховною Радою закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг" українці отримають можливість платити за обґрунтованим, а не завищеними тарифами на житлово-комунальні послуги, оскільки прийняття цього закону служить початком формування конкурентного енергетичного ринку в країні.

Таку думку висловив президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар.

"Починаючи від ціни на газ, електроенергію, закінчуючи іншими тарифами, які стосуються сфери житлово-комунальних послуг. Його незалежний статус, його об'єктивна оцінка дій гравців ринку мають фундаментальне, ключове значення для того, щоб в Україні був створений конкурентний енергетичний ринок, точніше, ринки електроенергії, газу, теплових послуг у житлово-комунальному господарстві", — заявив Гончар.

"Без цього ми постійно будемо мати деформовану структуру ринків, постійно мати (власне, мали і маємо) завищені тарифи, коли споживач сплачує за те, що він не використав, не споживав, коли монополії будуть продовжувати диктувати свої тарифні умови", — розповів експерт.


Вернуться назад