"Нафтогаз" обіцяє забезпечити газ школам, дитсадкам і лікарням по окремому тарифу

Школи, дитячі садки та лікарні – тобто, бюджетні організації – зможуть купити газ по 13,7 гривні за кубометр. Це без урахування податку на додану вартість та ціни транспортування.

 

Щонайменше, так пообіцяли у "Нафтогазі" 12 жовтня. У компанії кажуть, що зроблять все можливе для гарантування стабільної роботи залежної від держбюджету інфраструктури.

Бюджетним організаціям продаватимуть газ дешевше ринкової ціни

 

У "Нафтогазі" кажуть, що паніка у Європі через ціни на паливо призвела до нової реальності – життя із відключеним опаленням. В Україні офіційний старт опалювального сезону також не за горами – через кілька днів.

 

Знайти на ринку газ за ціною, нижчою від 30 – 45 гривень за кубометр, запевнили у "Нафтогазі", майже нереально.

 

  • Деякі постачальники навіть відмовляються від раніше взятих на себе контрактних зобов'язань, якщо у них була прописана нижча ціна.
  • А проте "Нафтогаз" називає себе "соціально відповідальною компанією, яка з розумінням ставиться до проблем бюджетників". Тож там обіцяють зробити все, щоб соціальна інфраструктура працювала стабільно.

 

"Ми пропонуємо бюджетним та релігійним організаціям, а також установам, які фінансують з державного або місцевих бюджетів, купити газ для виробництва тепла за ціною 13,7 гривні за кубометр (із транспортуванням та ПДВ – 16,8 гривні)", – мовиться у заяві компанії.

 

Про прибуток, пишуть у "Нафтогазі", тут навіть не мовиться: "Для нас вкрай важливо, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно і школи, лікарні та інші бюджетні установи, громади точно були з теплом".

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО