У ФРН регулятор вимагає від Nord Stream 2 підтвердження відповідності нормам ЄС

Німецький національний регулятор - Федеральне агентство з питань мереж - зажадав від Nord Stream 2 AG, надати йому підтвердження того, що експлуатація газопроводу буде відповідати всім європейським нормам. Про це пише в понеділок, 4 жовтня, інформагентство Reuters з посиланням на офіційного представника регулятора.

 

В першу чергу, мова йде про питання рівноправного доступу до трубопроводу інших компаній і інтеграції трубопроводу в німецький ринок.

 

Про повне завершення будівництва "Північного потоку - 2" "Газпром", донькою якого є Nord Stream 2 AG, повідомив 10 вересня. Компанія розраховує ввести газопровід в експлуатацію до кінця 2021 року.

 

Однак для початку постачання газу з РФ проекту необхідна сертифікація в якості незалежного оператора транспортної системи.

Сертифікація "Північного потоку - 2".

 

Заявку на цю сертифікацію від компанії Nord Stream 2 Федеральне агентство по мережах отримало 13 вересня. Очікується, що вона буде розглянута протягом 4 місяців. Потім проект рішення передадуть на вивчення Єврокомісії. Її висновок повинен бути готовий після ще двох або чотирьох місяців (якщо брюссельським чиновникам потрібна додаткова інформація).

 

Після того як Федеральне агентство з питань мереж отримає висновок Брюсселя, у нього буде ще два місяці на ухвалення остаточного рішення про сертифікацію газопроводу. "Експлуатація без відповідної сертифікації буде каратися штрафом", - вказав 4 жовтня представник Федерального агентства по мережах.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО