Стало відомо, скільки українців не платить податки

Міністерство економіки найближчим часом закінчить розробку трирічного плану дій, який дозволить зменшити частку тіньової економіки до 25%, повідомили у прес-службі Мінекономіки.

 

У відомстві зазначили, що стратегія економічної безпеки України на період до 2025 року, чітко вказує на нагальну необхідність вирішення саме цієї проблеми.

 

«‎Сьогодні, за попередніми розрахунками Мінекономіки, рівень тіньової економіки становить 30% від офіційного ВВП. Зараз ми зібралися для напрацювання пропозицій щодо детінізації економіки у всіх секторах, повинні розробити окремі точкові заходи, вийти на системні рішення, аж до введення інституційних змін»‎, — повідомили у прес-службі відомства.

 

У лютому 2020 року Національний банк з посиланням на дослідження компанії Ernst & Young заявив, що тіньові операції в Україні становлять 23,8% від офіційного ВВП, або 846 млрд грн.

 

Раніше у прес-службі Антимонопольного комітету повідомили, що частки нелегального ринку палива досягають 34%. Внаслідок цього втрати держбюджету щорічно сягають 20 млрд грн.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО