В Україні хочуть ввести ще один податок

Кабінет Міністрів України, виступаючи з ініціативою збільшення в Україні низки податків, запропонував серед іншого ввести новий податок на землю.

 

Нова норма закріплена в законопроєкті №5600.

 

Передбачається оподаткувати земельні ділянки, які перебувають у власності дачних і садових кооперативів, використовуються за призначенням, однак при цьому офіційно не оформлені.

 

Під податковий прес потрапляють також ділянки землі, які перебувають у власності наукових установ, утримуються коштом державного або місцевих бюджетів, але не використовуються за призначенням - таким ділянкам скасують пільги.

 

Фіксованого розміру податку не передбачається. Передбачається, що він буде обчислюватися в залежності від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

 

Нормативна грошова оцінка - це процедура, яка визначає вартість ділянки і розмір стягуваного з нього податку. Неоцінені ділянки оподатковуються за єдиною державною ставкою.

 

Зараз в Україні діє єдиний податок на землю, який становить для оцінених ділянок максимум 3% суми від нормативної грошової оцінки, для земель загального користування — не більше 1%, для сільськогосподарських угідь залежно від їх призначення мінімум 0,3%, максимум 1%.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО