Рада проголосувала за закон про продаж земелі

Верховна Рада на засіданні у вівторок, 18 травня, прийняла законопроєкт №2195 щодо продажу земельних ділянок (у комунальній або держвласності) на електронних аукціонах.

 

Його підтримали 272 народних депутата за мінімально необхідних 226 голосів.

 

Як наголошується у пояснювальній записці, документ має забезпечувати прозорість і публічність під час передачі земельних ділянок в ході торгів, проведених за допомогою аукціонів у режимі онлайн.

 

Організувати продаж землі може тільки її власник. Згодом він укладає договір з оператором електронного майданчика. При цьому кожен лот має складатися тільки з однієї ділянки. В описі вказується найменування, місце розташування, площа та кадастровий номер з цільовим призначенням. Потім прописуються умови договору купівлі-продажу і, власне, ціна продажу або розмір річної плати за оренду.

 

Законопроєкт захищає конфіденційність учасників торгів, відомості про яких не підлягають розголошенню до самого кінця торгів. Автори документа вважають, що таким чином вдасться уникнути змови. Відомо, що в Україні з 1 липня 2021 року запрацює ринок землі.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО