Хто має платити за встановлення газових лічильників

Хто має платити за встановлення газових лічильників

Верховна Рада відклала крайній термін встановлення газових лічильників для населення.

 

Тепер він визначений 1 січня 2023 року, тобто, час на установку приладу є. Однак залишається не до кінця зрозумілим, хто ж повинен оплатити лічильники-споживачі або облгази.

 

Вважається, що тариф на розподіл газу вже охоплює витрати облгазу на установку лічильників. У 2020 році на ці цілі повинно було йти 4,5 грн з кожних 100 гривень, які сплачувалися за доставку газу. Відповідно, оплачувати установку лічильників повинні саме облгази.

 

З 2016 року облгази зібрали з населення грошей на 1 млн лічильників. Однак скільки з них встановлено насправді - теж не зрозуміло.

 

«Витрати на встановлення індивідуальних лічильників природного газу для населення, що проживає у квартирах і приватних будинках, в яких це паливо використовується тільки для приготування їжі, передбачаються структурами тарифів на послуги розподілу природного газу починаючи з 2016 року», — розповів виданню нардеп Сергій Шахов.

 

При цьому лічильник дозволяє економити. Споживачі без лічильників платять за усередненою нормою. А тих, хто відмовляється від установки лічильника, можуть перевести на граничні норми, які в кілька разів вище. Платити доведеться, навіть якщо витрата нижче норми.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО