Стало відомо, скільки українців скористалися “теплими кредитами”

За час дії програми “теплі кредити” понад 850 тисяч українських сімей отримали 3,3 мільярди гривень, повідомляє Держагентство з енергоефективності та енергозбереження.

 

За словами тимчасового виконувача агентства Костянтина Гури, зростання попиту на енергоефективні матеріали та обладнання вплинуло на активізацію економіки та реалізацію проєктів щодо підвищення енергоефективності.

 

Загалом за 6 років інвестували близько 9 млрд гривень у ринок енергоефективних матеріалів. Також сотні тисяч українських домогосподарств заощаджують на оплаті комунальних платіжок до 50% витрат, додають в агентстві.

 

Програма “теплих кредитів” запрацювала в Україні з жовтня 2014-го для населення та ОСББ. Вона, зокрема, передбачає такі розміри відшкодування з бюджету: 20% суми кредиту на негазові/неелектричні котли для громадян (не більше 12 тисяч гривень); 35% суми кредиту на енергоефективне обладнання чи матеріали для громадян (не вище 14 тисяч гривень); 40% суми кредиту для ОСББ/ЖБК на загальнобудинкові заходи (не вище 14 тисяч гривень на одну квартиру).

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО