Раді рекомендують ухвалити законопроекти про "інвестиційних нянь"

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді України прийняти законопроекти про “інвестиційних нянь”. Про це сказав на засіданні погоджувальної ради депутат від “Слуги народу”, голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

 

“Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики розглянув на своєму засіданні законопроекти 3761, 3762 — це законопроекти про інвестнянь так звані. Про зміни до податкового та митного кодексу. І рекомендував Верховній Раді до прийнятті їх в цілому в другому читанні та в цілому”, — сказав Данило Гетманцев.

 

Варто нагадати

 

1 грудня 2020 року Верховна Рада України повернула комітету для підготовки на повторне друге читання законопроект № 3760 про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями, ініційований Президентом Володимиром Зеленським.

 

Законопроектом передбачається закріплення статусу державної установи, до складу якої входять інвестиційні менеджери та яка уповноважується Кабміном на супровід інвесторів у процесі підготовки та здійснення інвестиційних проектів зі значними інвестиціями.

 

Законопроект встановлює, що державна підтримка може надаватися інвестору у формі податкових пільг шляхом будівництва/реконструкції деякої інфраструктури (автомобільні шляхи, лінії зв’язку, інженерні комунікації тощо) за кошти держави. При цьому загальний обсяг державної підтримки не повинен перевищувати 30% від суми інвестицій у проект.

 

Зазначається, що розмір інвестицій у проект має становити щонайменше еквівалент 30 млн євро. У процесі реалізації проекту має забезпечуватись створення щонайменше 150 робочих місць із середньою заробітною платою працівників не менш як на 15% вищою за середню заробітну плату у відповідній галузі в регіоні у попередньому календарному році.

 

За основу законопроект ухвалили у липні 2020 року.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО