Зеленського закликали не допустити подорожчання ліків

Президента України Володимира Зеленського закликали запобігти подорожчанню ліків, яке може статися після стрімкого підвищення тарифів на комунальні послуги з 1 січня 2021 року. З таким зверненням до гаранта Конституції звернулась громадська організація «Всеукраїнська фармацевтична палата» (ГО «ВФП»). 

 

У зверненні повідомляється, що аптечні заклади, які не мають пільг на «комуналку», змушені будуть закласти різницю в тарифах у ціну своїх товарів, що суттєво вплине на їхню вартість для пересічного українця. За оцінками ГО «ВФП», ліки можуть подорожчати до 40%.

 

Але платоспроможність українців, й без того низька, унеможливить доступ широких верств населення до медикаментозної терапії. За думкою громадської організації «Всеукраїнська фармацевтична палата», це може призвести до закриття деяких аптек, у першу чергу, у сільській місцевості, аптечних закладів, які працюють за «соціальними» цінами, а також аптек з екстемпоральним виготовленням ліків в аптечних умовах.

 

ГО  «ВФП» запропонувала свою допомогу у підготовці необхідної нормативної та законодавчої бази щодо забезпечення населення медикаментами, яка могла б запобігти найгіршому варіанту розвитку подій.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО