НАЗК продовжить моніторити декларації

П’ятнадцятого грудня на засіданні парламенту країни народні обранці повною мірою відновили права НАЗК (Національного агентства по запобіганню корупції) щодо моніторингу декларацій посадових осіб.

 

Про це у вівторок, 15 грудня, повідомляють джерела у Верховній Раді.

 

Джерела уточнюють, що нардепи зробили повноцінним законом новий законопроект, яким внесли зміни в закон України про запобігання корупції. Новим законом повністю відновлюються повноваження Нацагентства по запобіганню корупції.

 

Причому, за новим законом, прийнятим депутатами, НАЗК повертається право перевіряти декларації про доходи всіх суддів, у тому числі й суддів Конституційного суду.

 

У законі детально виписано, як саме має реагувати НАЗК на факти корупції з боку суддів та суддів Конституційного суду. Представники НАЗК отримали відкритий доступ протягом 24 годин до декларацій усіх державних діячів і представників місцевого самоврядування.

 

Нагадаємо, НАЗК (Національне агентство по запобіганню корупції) висловило прохання до Президента України Володимира Зеленського скористатися правом вето і накласти його на закон по відновленню відповідальності за брехливі відомості в електронних деклараціях.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО