Зеленський пообіцяв "ліквідувати" в Україні вугілля

Український президент Володимир Зеленський заявив, що до 2030 року країна повинна скоротити майже на 40% викиди парникових газів.

 

А саме - довгостроковою метою держави є досягнення вуглецевої нейтральності, також уряд працює над заміною викопних видів палива, таких як вугілля.

 

Про це Володимир Зеленський заявив в ході онлайн-виступу на Міжнародному саміті кліматичних амбіцій (Climate Ambition Summit).

 

В офісі президента зазначили, що захід, в якому брали участь понад 70 глав держав, "має значну політичну вагу для провідних міжнародних партнерів", зокрема Великобританії та Франції.

 

Лідери країн записали відеоповідомлення, присвячені "новим і амбітним" зобов'язанням відповідно до Паризької кліматичної угоди.

 

Президент Зеленський розповів, що в 2020 році Україна особливо сильно відчула на собі негативний вплив від зміни клімату. Глава держави нагадав, що в ряді регіонів спостерігалася тривала посуха, яка знищила урожай, на сході країни відбулися масштабні лісові пожежі, а на заході - руйнівні паводки.

 

"Кожен житель планети вже відчуває подих глобального потепління і несе втрати через пасивне ставлення до кліматичної політики", - підкреслив глава держави.

 

Також Зеленський додав, що Україна послідовно дотримується взятих на себе зобов'язань щодо ефективної імплементації цілей сталого розвитку-2030, а також міжнародних кліматичних угод.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО