В Україні розпочали підготовку стратегії продовольчої безпеки держави

26 жовтня відбулася перша зустріч міжвідомчої робочої групи з підготовки стратегії продовольчої безпеки України. 

 

«Головною метою стратегії є формування стійкої системи продовольчої безпеки держави, у тому числі з урахуванням загроз та наслідків, створених пандемією COVID-19», — йдеться в повідомленні.

 

Зазначимо, що до міжвідомчої робочої групи увійшли Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, представники комітетів Верховної Ради України, Офісу президента України, Апарату Ради національної безпеки та оборони України, Національної академії наук України, Національного інституту стратегічних досліджень та громадськості.

 

«Україна є самодостатньою країною, яка самостійно забезпечує внутрішні продовольчі потреби. Більше того, ми маємо активний експорт. Разом з тим, в основу стратегії покладено збереження продовольчого мінімуму, щоб країна була забезпеченою, гарантування доступності населення до продовольства, а також важливим є якість та безпечність продукції», — коментує Висоцький.

 

Слід додати, що присутні обговорили строки виконання розроблення стратегії та основні цілі і напрями щодо формування сучасної та повноцінної системи продовольчої безпеки. Усі пропозиції членів робочої групи щодо документу будуть обговорюватись 9 листопада. Підкреслимо, що указом президента України від 14 вересня 2020 року №392 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 вересня 2020 року «Про стратегію національної безпеки України».

 

Зокрема, ця стратегія є основою для розробки документів стратегічного планування, таких як стратегія продовольчої безпеки.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО