Мінфін констатував, що Україна поступово виходить з кризи

Україна починає потрохи виходити із кризи, викликаної пандемією коронавірусу, заявив міністр фінансів України Сергій Марченко. Про це свідчить зростання надходжень ПДВ, збільшення його податкової ефективності, покращення роботи митниці і виконання показників. Усе це дозволить виконати дохідну частину бюджету.

 

«Є підстави вважати, що Україна поступово виходить із кризи. Надходження ПДВ у травні-вересні 2020-го збільшено у півтора раза, у порівнянні з відповідним періодом 2019-го. Податкова ефективність з ПДВ зросла з 2,65% у квітні до 3,4% – у червні. Це найвищий показник за півтора року. Четвертий місяць поспіль Держмитслужба виконує місячний розпис надходжень»— Сергій Марченко Міністр фінансів України.

 

У Мінфіні зазначили, що завдяки виконанню доходів податковою і митницею Україна скоротила відставання у дохідній частині до 10 млрд грн., а до кінця 2020 нестачу буде закрито повністю.

 

В НБУ заявили, що економічна криза в Україні вперше в історії не супроводжується кризою в банківській сфері. Проте, банки в коронакризу зіткнулися з проблемою нарощування прибутку.

 

Зазначимо, що ЄБРР у жовтні погіршив прогноз падіння ВВП України у 2020 році до 5,5%, замість прогнозованих раніше 4,5%.

 

Падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) України в квітні-червні 2020 року становило 11,4% до аналогічного періоду 2019 року. Водночас падіння ВВП за підсумками восьми місяців 2020 року сповільнилося до 5,8% після падіння на 6,2% за підсумками січня-липня.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО