Депутати готують зміни до законодавства, щоб боротися з книжковими "піратами"

Майже третина українського книжкового ринку займає продукція "піратського" походження, заявила заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

 

"Що кажуть видавці: є книга російського видавництва, яка коштує умовно 200 грн, а коли вона "піратська" - російська копія, яка друкується без дозволів, то вона коштує умовно 80 грн. І, на жаль, такого багато, ми не говоримо про офіційні книжкові магазини, але на руках, в інтернеті, такого продукту 27% - до 30%. Це третина ринку", - сказала Кравчук у вівторок під час брифінгу з міністром культури Олександром Ткаченком.

 

За її словами, завтра відбудеться вже друга зустріч робочої групи з представниками друкарської індустрії.

 

У той же час народний депутат зазначила, що на даний момент вже виконано і готується ряд змін в законодавство, які б могли виправити проблему з неліцензованим продуктом.

 

"Є пакет допомоги від держави на даний момент - це Інститут книги, який буде видавати видавцям гранти на інституційну спроможність, щоб їм допомогти в цей період, адже вони дійсно постраждали. Є різні інші аспекти: можливі митні пільги при ввезенні обладнання друкарні", - додала заступник голови фракції "Слуга народу".

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО